VIHMAJÜTSID

Õpetaja: Eliko Kolga

Vihmajutsid@pangapealselasteaed.ee

Õpetaja: Liis Polli

Vihmajutsid@pangapealselasteaed.ee

Õpetaja - assistent: Anžela Terasmaa

Vihmajutsid@pangapealselasteaed.ee

Õpetaja - assistent: Merle Päll

Vihmajutsid@pangapealselasteaed.ee

TÄHEJÜTSID

Õpetaja: Helgi Rannu

Tahejutsid@pangapealselasteaed.ee

Õpetaja - assistent: Ene Mülla

Tahejutsid@pangapealselasteaed.ee

Õpetaja - assistent: Reili Purkas

Tahejutsid@pangapealselasteaed.ee

PILVEPÕNNID

Õpetaja: Mare Perle

Pilveponnid@pangapealselasteaed.ee

Õpetaja - assistent: Jaanika Metsküla

Pilveponnid@pangapealselasteaed.ee

Õpetaja - assistent: Milvi Kütt

Pilveponnid @pangapealselasteaed.ee

LAINEKRATID

Õpetaja: Eva Lank

Lainekratid@pangapealselasteaed.ee

Õpetaja - assistent: Samanta Kruusement

Lainekratid@pangapealselasteaed.ee

Õpetaja-assistent: Siiri Petai

Lainekratid@pangapealselasteaed.ee

TUULEKRATID

Õpetaja: Tiiu Mänd

Lainekratid@pangapealselasteaed.ee

Õpetaja - assistent: Merle Mägi

Tuulekratid@pangapealselasteaed.ee

Õpetaja - assistent: Margit Luhalep

Tuulekratid@pangapealselasteaed.ee

PÄIKESEPÕNNID

Õpetaja: Sünne Mellis

Paikeseponnid@pangapealselasteaed.ee

Õpetaja - assistent: Katrin Rutto

Paikeseponnid@pangapealselasteaed.ee

Õpetaja - abi: Katre Kivi

Paikeseponnid@pangapealselasteaed.ee

MONTESSORI RÜHM

Õpetaja: Ruth Maria Roosi-Ott

montessori@pangapealselasteaed.ee

Õpetaja - assistent: Mariane Vaik

montessori@pangapealselasteaed.ee

Õpetaja - assistent: Carina Loit

montessori@pangapealselasteaed.ee

                                                                                            JUHTKOND

Direktor: Kairi Tammiste

direktor@pangapealselasteaed.ee

Õppealajuhataja: Maire Põld

oppealajuhataja@pangapealselasteaed.ee

Majandusjuhataja: Heidi Toom

majandusjuhataja@pangapealselasteaed.ee

                                                                                     

Logopeed: Margit Golovkin

logopeed@pangapealselasteaed.ee

Muusikaõpetaja: Küllike Pajula

muusika@pangapealselasteaed.ee

Kandleõpetaja: Katrin Läll

katrin.muusikaring@gmail.com

Kunstiõpetaja: Margit Uusmees

kunst@pangapealselasteaed.ee

Liikumisõpetaja: Anneli Lõuke

liikumine@pangapealselasteaed.ee

Kokk: Liia Kulm

kook@pangapealselasteaed.ee

Koka-abi: Maire Kütt

kook@pangapealselasteaed.ee

Üldkoristaja: Irina Allmere