Meie lasteaias töötavad imetlusväärsed inimesed, kellel jätkub kannatust ja lapsemeelsust.    Teeme oma tänuväärset tööd virisemata, sisemise säraga, jagame probleeme ja muresid.      Oleme uuendusmeelsed, ning meil jätkub pühendumust tegeleda lastega. Meie personali võib samastada suurte puudega, kes püüavad tuult, varjavad linnupoegi pesas, ja juured  ulatuvad kindlalt maasse. Me ei murdu ega paindu igas tuulehoos.

TEGIJAD VIHMAJÜTSIDES

Õpetaja: Piret Kütt

Sünnipäev: 7. august

Vihmajutsid@pangapealselasteaed.ee

Õpetaja - assistent: Siret Uibopuu

Sünnipäev: 6. detsember

Vihmajutsid@pangapealselasteaed.ee

Õpetaja - assistent: Jaanika Marinitševa

Sünnipäev: 26. juuni

Vihmajutsid@pangapealselasteaed.ee

TÄHEJÜTSIDES TEGIJAD

Õpetaja: Helgi Rannu

Sünnipäev: 27.detsember

Tahejutsid@pangapealselasteaed.ee

Õpetaja - assistent: Ene Mülla

Sünnipäev: 16.juuli

Tahejutsid@pangapealselasteaed.ee

Õpetaja - assistent: Jane Kalda

Sünnipäev: 21. juuni

Tahejutsid@pangapealselasteaed.ee

PILVEPÕNNIDES TEGIJAD

Õpetaja: Mare Perle

Sünnipäev: 31.oktoober

Pilveponnid@pangapealselasteaed.ee

Õpetaja - assistent: Jaanika Metsküla

Sünnipäev: 19.detsember

Pilveponnid@pangapealselasteaed.ee

Õpetaja - assistent: Kadi Tikk

Sünnipäev: 6. märts

Pilveponnid@pangapealselasteaed.ee

LAINEKRATTIDES TEGIJAD
 

Õpetaja: Helen Leis

Sünnipäev: 12. juuni

Lainekratid@pangapealselasteaed.ee

Õpetaja - assistent: Maarja Lihten

Sünnipäev: 8. august

Lainekratid@pangapealselasteaed.ee

Õpetaja-assistent: Siiri Petai

Sünnipäev: 5. august

Lainekratid@pangapealselasteaed.ee

TUULEKRATTIDES TEGIJAD

Õpetaja: Tiiu Mänd

Sünnipäev: 24. detsember

Lainekratid@pangapealselasteaed.ee

Õpetaja - assistent: Merle Mägi

Sünnipäev: 30. juuni

Tuulekratid@pangapealselasteaed.ee

Õpetaja - assistent: Margit Luhalep

Sünnipäev: 10. juuni

Tuulekratid@pangapealselasteaed.ee

PÄIKESEPÕNNIDES TEGIJAD

Õpetaja: Annika Udumets

Sünnipäev: 16. jaanuar

Paikeseponnid@pangapealselasteaed.ee

Õpetaja - assistent: Sünne Mellis

Sünnipäev: 9. veebruar

Paikeseponnid@pangapealselasteaed.ee

Õpetaja - abi: Katre Kivi

Sünnipäev: 7. november

Paikeseponnid@pangapealselasteaed.ee

VEEL TEGIJAID

Direktor: Kairi Tammiste

Sünnipäev: 16. mai

direktor@pangapealselasteaed.ee

Majandusjuhataja: Heidi Toom

Sünnipäev: 19. märts

majandusjuhataja@pangapealselasteaed.ee

Õppealajuhataja: Maire Põld

Sünnipäev: 11. juuli

oppealajuhataja@pangapealselasteaed.ee

Logopeed: Margit Golovkin

Sünnipäev: 6. märts

logopeed@pangapealselasteaed.ee

Muusikaõpetaja: Küllike Pajula

Sünnipäev: 3. juuli

muusika@pangapealselasteaed.ee

Kandle õpetaja: Katrin Läll

Sünnipäev: 26. mai

katrin.muusikaring@gmail.com

Kunstiõpetaja: Margit Uusmees

Sünnipäev: 1. detsember

kunst@pangapealselasteaed.ee

Liikumisõpetaja: Anneli Lõuke

Sünnipäev: 5. detsember

liikumine@pangapealselasteaed.ee

Kokk: Liia Kulm

Sünnipäev: 26.juuli

kook@pangapealselasteaed.ee

Koka-abi: Maire Kütt

Sünnipäev: 29. mai

kook@pangapealselasteaed.ee

Abipersonal: Irina Allmere

Sünnipäev: 1. august