Meie lasteaias töötavad imetlusväärsed inimesed, kellel jätkub kannatust ja lapsemeelsust.    Teeme oma tänuväärset tööd virisemata, sisemise säraga, jagame probleeme ja muresid.      Oleme uuendusmeelsed, ning meil jätkub pühendumust tegeleda lastega. Meie personali võib samastada suurte puudega, kes püüavad tuult, varjavad linnupoegi pesas, ja juured  ulatuvad kindlalt maasse. Me ei murdu ega paindu igas tuulehoos.

VIHMAJÜTSID

Õpetaja: Piret Kütt

Sünnipäev: 7. august

Vihmajutsid@pangapealselasteaed.ee

Õpetaja - assistent: Anžela Terasmaa

Sünnipäev: 22. oktoober

Vihmajutsid@pangapealselasteaed.ee

Õpetaja - assistent: Merle Päll

Sünnipäev: 20. juuni

Vihmajutsid@pangapealselasteaed.ee

TÄHEJÜTSID

Õpetaja: Helgi Rannu

Sünnipäev: 27.detsember

Tahejutsid@pangapealselasteaed.ee

Õpetaja - assistent: Ene Mülla

Sünnipäev: 16.juuli

Tahejutsid@pangapealselasteaed.ee

Õpetaja - assistent: Kadi Tikk

Sünnipäev: 6. märts

Tahejutsid@pangapealselasteaed.ee

PILVEPÕNNID

Õpetaja: Mare Perle

Sünnipäev: 31.oktoober

Pilveponnid@pangapealselasteaed.ee

Õpetaja - assistent: Jaanika Metsküla

Sünnipäev: 19.detsember

Pilveponnid@pangapealselasteaed.ee

Õpetaja - assistent: 

Sünnipäev: 

Pilveponnid@pangapealselasteaed.ee

LAINEKRATID

Õpetaja: Helen Leis

Sünnipäev: 12. juuni

Lainekratid@pangapealselasteaed.ee

Õpetaja - assistent: Samanta Kruusement

Sünnipäev: 28. august

Lainekratid@pangapealselasteaed.ee

Õpetaja-assistent: Siiri Petai

Sünnipäev: 5. august

Lainekratid@pangapealselasteaed.ee

TUULEKRATID

Õpetaja: Tiiu Mänd

Sünnipäev: 24. detsember

Lainekratid@pangapealselasteaed.ee

Õpetaja - assistent: Merle Mägi

Sünnipäev: 30. juuni

Tuulekratid@pangapealselasteaed.ee

Õpetaja - assistent: Margit Luhalep

Sünnipäev: 10. juuni

Tuulekratid@pangapealselasteaed.ee

PÄIKESEPÕNNID

Õpetaja: Sünne Mellis

Sünnipäev: 9. veebruar

Paikeseponnid@pangapealselasteaed.ee

Õpetaja - assistent: Katrin Rutto

Sünnipäev: 15. veebruar

Paikeseponnid@pangapealselasteaed.ee

Õpetaja - abi: Katre Kivi

Sünnipäev: 7. november

Paikeseponnid@pangapealselasteaed.ee

JUHTKOND

Direktor: Kairi Tammiste

Sünnipäev: 16. mai

direktor@pangapealselasteaed.ee

Õppealajuhataja: Maire Põld

Sünnipäev: 11. juuli

oppealajuhataja@pangapealselasteaed.ee

Majandusjuhataja: Heidi Toom

Sünnipäev: 19. märts

majandusjuhataja@pangapealselasteaed.ee

                                                                                     

Logopeed: Margit Golovkin

Sünnipäev: 6. märts

logopeed@pangapealselasteaed.ee

Muusikaõpetaja: Küllike Pajula

Sünnipäev: 3. juuli

muusika@pangapealselasteaed.ee

Kandleõpetaja: Katrin Läll

Sünnipäev: 26. mai

katrin.muusikaring@gmail.com

Kunstiõpetaja: Margit Uusmees

Sünnipäev: 1. detsember

kunst@pangapealselasteaed.ee

Liikumisõpetaja: Anneli Lõuke

Sünnipäev: 5. detsember

liikumine@pangapealselasteaed.ee

Kokk: Liia Kulm

Sünnipäev: 26.juuli

kook@pangapealselasteaed.ee

Koka-abi: Maire Kütt

Sünnipäev: 29. mai

kook@pangapealselasteaed.ee

Üldkoristaja: Irina Allmere

Sünnipäev: 1. august