Rahvusvahelise lemmiklooma nädala raames oli peredele ja lastele uudistamiseks lemmikloomade näitus. Lapsed ja meie meeskond tutvustavad oma lemmikuid. Oli avatud killuke heategu anntuste korv koduloomade turvakodule. Kogusime kokku 130 eur, mille edastasime MTÜ Kasside Turvakodule. Aitäh peredele ja meeskonnale, kes andsid oma panuse.

Killuke heategu, mis tuleb meie südamest! ❤️❤️ Montessori rühma lapsed kasvatasid oma õuealal elevantidele suvikõrvitsaid. Kogusid peredelt ja külaelanikelt kokku üleliigsed kõrvitsad. ning sügisel viisid loomaaeda.

Kallistagem iga päev oma lemmikuid! ❤️Rahvusvahelise lemmiklooma nàdala raames on peredele ja lastele vaatamiseks tore näitus. Lapsed ja meie meeskond tutvustavad oma lemmikuid. On avatud killuke heategu koduloomade  turvakodule - annetused, mille viime novembri lôpus. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Koos kogukonna ja peredega on traditsiooniks saanud „Killuke heategu".                       

Olgu heategu kasvõi imepisike, aga see tuleb meie sùdamest.                                       

Lainekrattide rühma järjepidev, aastaringne traditsioon on kassidele odramuru kasvatamine.

Külvame Kasside Turvakodu kassidele.

              

2021. aasta, Küünlaümbrise jaht

Võtsime osa koos peredega ja kogukonnaga Muru talu pererahva väike heategevuslikust keskkonnakampaaniast koos Rukkilille Lasteaiaga. Kokku sai kogutud väga suur hulk alumiiniumist küünlaümbriseid: 23 500 tk.

Küünlaümbrised sai toimetatud OÜ Hansferisse, kes need rõõmuga vastu võttis ja taaskasutusse suunas. 23 500 küünlaümbrist kaalus täpselt 38 kg.

Küünlaümbriste eest saime 26 eurot ja 60 senti. Selle summa annetasime Vähiravifondile "Kingitud Elu".

Kampaania mõte oli, et me ei tarbiks tooteid lihtsalt tarbimise pärast, vaid, et et oleks hinge- ja kodusoojust.

2020. aasta

Laste nõukogu otsustas, et rõõmustame teiste lasteaedade lapsi. Iga rühm valis endale lasteaia, kuhu valmistati ja saadeti piparkooke, kaneelisaiakesi, mänge. Täringmäng läks teele Väike Maarja lasteaeda, piparkoogid Vääna Mõisakooli Miisude rühma, Kikase Lasteada, lastehoidu Nööbik, kaneelisaiakesed Laagri Lasteaeda Leevikese rühma.

2019. aasta

Koos peredega nàitasime üheskoos, et kohvi teekond ei pea lõppema tassis. Toetasime Pauligi algatatud Haiba Lastekodule energiavajaduse tootmise projekti. Kogusime kokku 56,72 kg.

2019. aasta

"Maailmal on meile kõigile nii palju pakkuda, sest ülim õnn elus, on veendumus, et meid armastatakse."

Valmistasime rõõmu vähihaigetele lastele. Meisterdasime helmeid protseduuride rõõmsamaks muutmiseks.

2018. aasta

Rõõmustasime varjupaiga kasvandikke. Saime teada, kes on vabatahtlik, et ka koerad pättuseid teevad. Ja miks peab mõtlema enne, kui lemmiklooma tahta endale võtta. Viisime kõike vajalikku- tekke, toitu, kausse, jalutusrihmasid, mänguasju jne. Flaieri kujundasid Tuulekrattide rùhma lapsed

           

            

 

2017. aasta

Mõtleme KASSIDELE ja KOERTELE. Kogusime eraldi kassidele ja koertele kõike, millega neljajalgseid sõbrakesi rõõmustada, millega külm talv üle elada. Pakkusime kooskogukonnaga neile  rõõmu ja soojust.

2014. aasta, "Õpetajate Leht", väljavõte, (ava link)

2013. aasta, "Maaleht", väljavõte, (ava link)